Laivų statyba ir remontas
Metalo konstrukcijos ir vamzdynai

Lt | Ru | En

Paslaugos

Specialistai

UAB TALASA dirba kvalifikuoti specialistai: suvirintojai, laivų korpusų montuotojai, vamzdynų montuotojai, vožtuvų montuotojai ir mechanikai, dalyvaujantys įvairaus sudėtingumo ir profilio projektuose (laivų remonto, laivų statybos, modernizavimo, konversijos, metalo konstrukcijų gamybos). Mūsų suvirintojai atestuoti pagrindinių kvalifikacinių bendrovių: BV, DNV, INSPECTA.

Įmonė rūpinasi vykdomų darbų kokybe ir nuolat siekia atnaujinti darbuotojų įgūdžius. Esant poreikiui, darbuotojai siunčiami papildomam mokymui ir atestavimui, kad užtikrintų geriausią darbuotojų kvalifikaciją. Baigus mokymą išduodami ES galiojantys sertifikatai.

 

Laivų remontas ir modernizacija

Bendrovės patirtis įgyta daugelyje sudėtingų laivų korpuso remonto, statybos ir modernizavimo projektų: laivų vamzdynų, vožtuvų, hidraulinių sistemų, šilumokaičių, pagalbinių katilų montavimas.
Be laivų korpusų remonto mes atliekame platų spektrą remonto, montavimo, instaliavimo darbų, apimančių visas laivo struktūras ir sistemas, įskaitant vamzdynus, vožtuvus, hidraulikos, šilumokaičių, pagalbinius katilus. Turime patirties vykdant mechaninius ir korpuso paruošimo, smėliavimo darbus. Dirba vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo sistemų specialistai.

Įmonės darbuotojai nuolat atnaujina savo žinias ir plečia savo veiklą taikant naujausias technologijas.


Laivų statyba


UAB TALASA turi geros patirties bendradarbiaujant su laivų statyklomis Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir, žinoma, Lietuvoje su AB Vakarų "Baltijos" laivų statykla, AB "Vakarų laivų gamykla", UAB "Klaipėdos laivų remontas". Užsakovai puikiai vertina mūsų veiklos įgūdžius, gebėjimus ir profesinę kvalifikaciją.


Pramoninė statyba

Pramoninių metalo konstrukcijų gamyba tai - statyba (gamyba ir montavimas), priežiūra ir aptarnavimas energijos, naftos ir dujų, chemijos gamyklose ir terminaluose:

 • metalo konstrukcijų detalės ir mazgai įvairiausioms pramonės sritims ir segmentams (kolonos, bokštai, vamzdynų linijų, atramos ir tt);
 • didelio masto talpų ir rezervuarų (500-50.000 m³) gamyba ir montavimas bei įrengimas objekto eksploatavimo vietose;
 • bet kokių išmatavimų ir paskirties vamzdynų ir jų dalių (mazgų) gamyba ir montavimas, kartu su tolesniu įrengimu ir montavimu objekto eksploatavimo vietoje;
 • technologinių įrenginių ir statinių gamyba, montavimas ir priežiūra: katilai, siurbliai, separatoriai, šilumokaičiai, kondensatoriai ir garintuvai, aušintuvai, kompresoriai, garo generatoriai, elektrolizės įrenginiai; dujų turbinų (iki 300 MW) ir pagalbinės įrangos techninė priežiūra.


Technologiniai statiniai, metalo konstrukcijos

Technologinės konstrukcijos

Technologinių konstrukcijų grupė dirba energetikos, naftos chemijos pramonės, maisto pramonės įmonių ir kt objektuose. Garo ir vandens šildymo katilų, dujų suspaudimo įranga, šildymo ir šaldymo šilumokaičiai, didelio našumo šalčio generatoriai - tai tik dalis darbų, kuriuos atlieka UAB TALASA.


Vamzdynų konstrukcijos

Gaminome visų rūšių vamzdynus iš nerūdijančio plieno ir juodojo metalo, polietileno ir aliuminio, naftos produktų tiekimo ir garo linijoms, pramonės įmonių tepimo ar šaldymo sistemoms, statome vakuumo ir savaiminio srauto išleidimo vamzdynus; vamzdynų skersmuo nuo 20 mm iki 1800 mm. Mūsų vykdomi darbai pasižymi kokybe, sudėtingumu ir netgi dizainu.

Paslaugos

 • Laivų remontas ir modernizacija
 • Laivų statyba
 • Pramoninė statyba
 • Technologinės konstrukcijos
 • Vamzdynų konstrukcijos
Skaityti plačiau >

Karjera

Įmonei TALASA nuolatiniam darbui reikalingi kvalifikuoti:

 • laivų korpusų montuotojai
 • laivų vamzdynų montuotojai
 • šaltkalviai, suvirintojai

Skaityti plačiau >

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų politika".

Sutinku
X